BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Oljelampa 7165260
nr 716 5260
Oljelampa
Asiatisk, höjd: 21
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 26 september 2011
kl 17:06:07
100 kr
300 kr
200 kr
300 kr